A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Автомобіль, генератор та портативна зарядна станція вирушили до ЗСУ від сервісних центрів МВС Рівненщини


23 Березня 2023

Волонтерська допомога для ЗСУ вже стала доброю традицією для працівників сервісних центрів МВС Рівненщини. Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, наші працівники пакують коробки з речами першої необхідності, готують смаколики для вояків, організовують благодійні ярмарки, допомагають переселенцям та діляться кров’ю, передають нашим захисникам тепловізори, засоби зв’язку, буржуйки, автомобілі.

Тож і цього разу не лишилися осторонь, аби допомогти збройним силам. Транспортний засіб разом із потужним генератором та портативною зарядною станцією днями вирушили від сервісних центрів МВС Рівненщини до наших захисників. А щоб автівка не їхала напівпорожньою, спакували ще й домашніх вареників, голубців, зразів, тушонок та свіженьких пиріжків й печива. Усе з турботою й любов’ю готували господині.

Зазначимо, що  з початком війни чимало працівників сервісних центрів МВС взялися не лише за волонтерство, а й за зброю. Пам’ятаймо, що нині важливо бути міцним та надійним тилом для наших захисників. Тримаємо стрій та працюємо на перемогу!