A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відтепер номерні знаки закріплюватимуться за транспортним засобом тієї області де буде здійснена реєстрація даного транспортного засобу


30 Березня 2021

Набув чинності наказ від 02 березня 2021 року № 166, який  встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них,  про що розповів начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Закарпатській області Михайло Місарош спільно з головним спеціалістом відділу організації реєстраційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами Сергієм Славичем.

Відтепер номерні знаки закріплюватимуться на транспортні засоби  тієї області де  здійснюватиметься  реєстрація (перереєстрація) транспортного засобу., а не  за місцем прописки власника, як було дотепер. Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення та логістичних витрат на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті нововведення призведе до економії бюджетних коштів.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на сайті.