A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Для виїзду за кордон на автомобілі вам потрібні відповідні документи


02 Липня 2019

Сезон відпусток розпочато, ми хочемо нагадати вам, які необхідні документи для виїзду за кордон на автомобілі. На сайті Головного сервісного центру МВС можна дізнатися, які саме документи необхідні для подорожі за кордон на авто. Для цього ви обираєте країну до якої плануєте подорожувати, опцію, ким ви є: або власником авто, або ні. Відповідно до вказаних параметрів з’явиться перелік необхідних документів.
Сервіс автоматично розділяє країни на ті, що визнають національне посвідчення водія, та ті, де з вами додатково має бути також міжнародне посвідчення водія. Зробити обмін національного посвідчення, відповідно до вимог чинного міжнародного законодавства чи отримати міжнародне посвідчення водія можна у сервісних центрах МВС.
Окрім наявності усіх необхідних документів водіям також слід пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні лише на території України, за кордон необхідно виїжджати на державних номерних знаках. А транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.
Детальніше з наданням послуги та адреси сервісних центрів МВС можна ознайомитися на сайті hsc.gov.ua.
Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працює фейсбук-сторінка Головного сервісного центру МВС та телефон для довідок (044) 290-19-88.