В м. Тячів відкрили оновлений сервісний центр МВС


28 Грудня 2018

зменшене

В м. Тячів  відкрили оновлений  сервісний центр МВС за адресою: м. Тячів, вул. Промислова, 6 а, де можна тепер швидко зареєструвати авто, замінити необхідні дані в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або ж замінити посвідчення водія. Усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин. Центр працює  без обідньої  перерви, понеділок та неділя – вихідні дні.

Оновлений сервісний центр МВС презентували  за участю керівництва регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області, мера м. Тячів, голови районної державної адміністрації Закарпатської обласної ради, голови районної міської ради,прокурора Тячівського району, начальника СБУ Тячівського району.

Відтак присутніх привітав голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук та голова районної ради Іван Фабрицій, які також вручили колективу та начальнику сервісного центру Івану Довгунику відзнаку голови Закарпатської ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» , подяку від РДА, подяку «За допомогу в антитерористичній операції та подяку від депутатського корпусу Тячівської райради.
— Я хочу подякувати всім, хто долучився до цього заходу, адже відтепер мешканці міста та району зможуть отримувати кваліфіковану допомогу і необхідні якісні послуги , — наголосив Василь Дем’янчук.

У сервісному центрі працюють 4 адміністратори у відкритому сучасному опен-спейсі.  Новий центр оснащений електронною чергою, електронним інформаційним боксом, також тут є планшет для оцінки якості надання послуг і  веб-камера, за допомогою якої на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість центру. На прилеглій  до адміністративної будівлі території облаштовано майданчик з якісним освітленням для проведення експертного огляду транспортних засобів, паркувальні місця для відвідувачів.

Це вже 3-ій оновлений сервісний центр МВС в Закарпатті, найближчим часом плануємо відкриття ще 3 оновлених сервісних центрів  в Закарпатській області.

Нагадаємо, що 21 грудня  2018 року в Україні запрацював Електронний кабінет водія. Відтепер кожен може дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті hsc.gov.ua або на офіційній сторінці в Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.