A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підведені підсумки роботи РСЦ МВС в Закарпатській області за 3 квартали


05 Жовтня 2018

 

В регіональному сервісному центрі МВС ( далі РСЦ МВС ) в Закарпатській області проведена прес-конференція  за участю начальника  РСЦ МВС – Місароша Михайла Васильовича, заступника начальника РСЦ МВС в Закарпатській області – Бойчука Михайла Михайловича, завідувача сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Закарпатській області — Філіпа Василя Антоновича, начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання РСЦ МВС в Закарпатській області Тимка Ігора Вікторовича, завідувача сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами РСЦ МВС в Закарпатській області — Шаркадія Володимира Івановича, спеціаліста сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Закарпатській області -Кельби Віри Василівни.

В Закарпатській області функціонує 1 регіональний та 6 територіальних сервісних центрів МВС.  2 територіальні сервісні центри МВС нового зразка це в м.Ужгород та м. Рахів.  В оновлених сервісних центрах МВС є  дитячі куточки, букроссинг , термінал оплати, електронна черга, та сучасна система комунікацій. Всі сервісні центри МВС працюють в єдиній концепції по всій країні, об’єднані візуально та професійно, забезпечені прозорими офісами.В подальшому заплановано оновити всі ТСЦ МВС  нашої області.

Наразі в Закарпатській області функціонує 2 оновлених сервісних центрів МВС нового зразка. В подальшому нас очікує відкриття ще 4 сервісних центрів МВС нового зразка але  про це ми повідомимо згодом після того як завершимо всі ремонтні роботи.

Для іноземних громадян з’явилась можливість складати іспит в сервісному центрі МВС на англійській мові.

Довідки про несудимість можна замовити онлайн зайшовши на сайт Головного сервісного центру, або регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна підгодовуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Також  на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них.

З 2 березня сервісні центри МВС оприлюднили онлайн усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами.

Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування. Маршрути використовуються  для проходження другого етапу практичного іспиту з ПДР, який проводиться в реальних умовах дорожнього руху.

 На сайті Головного, або регіонального сервісного центру МВС можна підгодовуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Також  на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них.

 У віддалені куточки нашої області виїжджає мобільний пересувний сервісний центр МВС який їде на запит від місцевих органів. Найбільшу кількість виїздів здійснюється до смт.Міжгір’я. З початку року МСЦ МВС надав 297 послуг.

З початку року працівниками сервісних центрів МВС видано 58 міжнародних посвідчень водія.

Спільно з працівниками експертної служби НДКЦ:

— оглянуто транспортних засобів – 16529 шт.

— виявлено авто зі зміненими/підробленими номерами агрегатів – 15 шт.

— виявлено ТЗ які перебувають у розшуку-3

Зареєстровано, перереєстровано, знято з обліку – 21925

Видано та замінено посвідчень водія – 32160

Зберігання та видача номерних знаків – 485 шт. ( 3,00 грн. за добу)

Однією з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.

Транспортні засоби реєструються за юридичними та фізичними особами   в   сервісних  центрах  МВС. Транспортні засоби, що належать декільком фізичним  або  юридичним  особам  (співвласникам), за їх письмовою заявою  реєструються  за  однією  з таких осіб. У разі відсутності одного  із  співвласників державна реєстрація транспортних засобів проводиться  на підставі його письмової заяви. Справжність підпису такого  співвласника  засвідчується нотаріально. У графі «Особливі відмітки»  свідоцтва про реєстрацію або тимчасового реєстраційного
талону  транспортних  засобів  щодо  іншого співвласника.

Транспортні   засоби,   що   належать   фізичним   особам   —
підприємцям, реєструються за ними як за фізичними особами.

Здійснено видачу свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів 281.

Видача свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів 9 штук.

Видача свідоцтва  ДОПНВ про підготовку водія 339.