В першому півріччі 2018 року сервісними центрами МВС в Закарпатській області видано 8000 довідок про несудимість»


12 Липня 2018

Брифінг по довідках про несудимість

Керівництво регіонального сервісного центру МВС наголошує громадянам, що довідки про несудимість можна замовити онлайн на сайті сервісних центрів МВС. Заступник регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області Михайло Бойчук розповів скільки видано довідок про несудимість в Закарпатській області. Територіальними сервісними центрами МВС в Закарпатській області у першому півріччі 2018 року видано 8000 довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка) .

Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн — безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС.
Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.
Отримати довідку про відсутність судимості може фізична особа, яка досягла 14-річного віку, має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе.
Довідку про несудимість у сервісних центрах МВС можна замовити у два способи :
-онлайн на сайті hsc.gov.ua
-безпосередньо у зручному сервісному центрі МВС