Сервісні центри МВС розказали як отримати посвідчення водія вперше


25 Квітня 2018

На сайт

Представники регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області відвідали ТОВ «Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів» що знаходиться в м. Ужгород по вул. Минайська 16. В Закарпатській області 52 акредитовані автошколи тому на дорогах щороку з’являється велика кількість водіїв початківців. Наразі з початку 2018 року в територіальних сервісних центрах МВС вперше посвідчення водія отримали 4166 громадян.
Під час візиту до автошколи головний спеціаліст відділу організації – екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання Сергій Славич подарував слухачам листівки та візитівки від сервісних центрів МВС в Закарпатській області, а також друковану продукцію з роз’ясненням як отримати посвідчення водія вперше і які документи необхідно мати для цього.
На проекційному екрані показали як саме можна перевірити свої знання онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС, а також було роз’яснено що таке чек — лист і де можна його завантажити.
Совісне ставлення до навчання, систематичне відвідування практичних та теоретичних занять, вивчення Правил дорожнього руху – основне завдання для тих хто хоче керувати автомобілем. В свою чергу сервісні центри МВС розробили: онлайн підготовку для бажаючих перевірити свої знання., покрокову інструкцію як отримати посвідчення водія вперше., тести для само підготовки які можна завантажити на сайті Головного сервісного центру МВС.