Проведено прийом громадян керівником РСЦ МВС


12 Вересня 2017

SC-Zakarpat

12 вересня  з 11.00 по 13.00 за адресою, м. Тячів,  вул. Промислова, 6-а, ТСЦ № 2143 було проведено особистий виїзний прийом громадян за участі в.о. начальника РСЦ МВС в Закарпатській області.

На прийом до керівника звернулись громадяни з різними  питаннями, але найбільше хвилювало їх чи потрібно змінювати прийняте посвідчення водія на форму пластикової картки? Надано роз’яснення щодо використання діючих посвідчень водія, а також всі питання про які йшлося на зустрічі вирішені у повному обсязі.

Територіальні сервісні центри здійснюють прийом громадян із питань державної реєстрації, перереєстрації, договорів купівлі — продажу, зняття з обліку призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортних засобів усіх типів. Також  прийняття іспитів, здійснення видачі та обміну посвідчень водія, ДОПНВ-свідоцтв, свідоцтв для перевезення небезпечних вантажів та свідоцтв про підготовку уповноважених із безпеки перевезень небезпечних вантажів, а також внесення інформації у відповідні державні реєстри.

Особистий виїзний прийом громадян – системний захід, який проводитися керівництвом РСЦ МВС  регулярно.